BIZNES Finanse

Finanse na żywo w najnowszym projekcie kontentowym Comperia.pl

Finanse na żywo w najnowszym projekcie kontentowym Comperia.pl
Finanse na żywo – pod taką nazwą jest realizowany najnowszy projekt kontentowy Comperia.pl – to baza porad, wiadomości i skarbnica wiedzy, która pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze każdemu

Data publikacji: 2015-07-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Finanse na żywo w najnowszym projekcie kontentowym Comperia.pl
Kategoria: BIZNES, Finanse

Finanse na żywo – pod taką nazwą jest realizowany najnowszy projekt kontentowy Comperia.pl – to baza porad, wiadomości i skarbnica wiedzy, która pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze każdemu internaucie.

Finanse na żywo w najnowszym projekcie kontentowym Comperia.pl BIZNES, Finanse - Finanse na żywo – pod taką nazwą jest realizowany najnowszy projekt kontentowy Comperia.pl – to baza porad, wiadomości i skarbnica wiedzy, która pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze każdemu internaucie.

Comperia.pl jako pierwsza w Polsce porównywarka wdrożyła na swoich stronach zupełnie nowe narzędzie, dzięki któremu obok obszernych analiz oraz rankingów prezentuje w skondensowanej formie najświeższe porady ze świata finansów i telekomunikacji, nowości i zmiany w ofertach banków oraz telekomów, interaktywne wykresy oraz materiały wideo. Finanse na żywo – pod taką nazwą jest realizowany najnowszy projekt kontentowy Comperia.pl – to baza porad, wiadomości i skarbnica wiedzy, która pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze każdemu internaucie.

– Finanse na żywo w Comperia.pl to jeszcze więcej porad i ciekawostek, więcej najciekawszych okazji z rynku, promocji, które pozwolą naszym użytkownikom zaoszczędzić pieniądze. Analitycy, redaktorzy i eksperci Comperia.pl na bieżąco będą serwowali gościom portalu nowiny ze świata banków, telekomów i ubezpieczycieli. Finanse na żywo to ewolucja w prezentacji treści na Comperia.pl, dzięki której pokażemy jak tętni życie finansowe. Więcej, szybciej, prościej – taka dewiza przyświeca nam przy tworzeniu treści w ramach projektu Finanse na żywo – mówi Mikołaj Fidziński, bloger naczelny i szef redakcji Comperia.pl.

Najnowsze treści w Finanse na żywo można przeczytać na stronie głównej Comperia.pl – tuż pod menu głównym serwisu, na wszystkich stronach z rankingami i artykułami – w kolumnie po prawej stronie serwisu lub bezpośrednio na blogach autorów. Do grona blogerów należą redaktorzy i analitycy, a także współzałożyciel porównywarki finansowej Comperia.pl:

•    Karol Wilczko: http://www.comperia.pl/blog-karol-wilczko
•    Mikołaj Fidziński: http://www.comperia.pl/blog-mikolaj-fidzinski 
•    Jacek Kasperczyk: http://www.comperia.pl/blog-jacek-kasperczyk 
•    Natalia Skwierawska: http://www.comperia.pl/blog-natalia-skwierawska 
•    Iwona Bielska: http://www.comperia.pl/blog-iwona-bielska 
•    Marcin Malanowski: http://www.comperia.pl/blog-marcin-malanowski 

A to już wiesz?  Zatory płatnicze: wirus się roznosi

– Finanse na żywo to kolejny innowacyjny projekt w ramach Comperia.pl, tym razem w obszarze działalności redakcyjnej. To rewolucyjne podejście do przekazywania treści i porad finansowych, które mają za zadanie wspierać użytkowników naszej porównywarki w wyborze najlepszych produktów finansowych, ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych. Zgodnie z misją Comperia.pl jest to narzędzie, które pozwala oszczędzać czas i pieniądze naszych użytkowników – mów Karol Wilczko, wiceprezes zarządu Comperia.pl S.A. i autor w Finanse na żywo.

Jakie treści można znaleźć w Finanse na żywo? Komunikaty o nowościach i zmianach produktowych, komentarze do bieżącej sytuacji rynkowej, która wpływa na portfele internautów, ciekawe spostrzeżenia czy analizy bieżących tematów finansowych obrazowanych interaktywnymi wykresami z Comperia Analytics, materiały wideo – m.in. najnowsze odcinki Listy do Mikołaja czy Witek nadaje i inne. 

Niezwykle ważną funkcją Finanse na żywo jest możliwość komentowania, zadawania pytań i wchodzenia w dyskusję na żywo z autorami wpisów oraz innymi użytkownikami porównywarki finansowej Comperia.pl. Zwięzła forma komunikatów i informacji prezentowanych w Finanse na żywo w każdej chwili może być rozwinięta i doprecyzowana w korespondencji pod wpisem.

– Przez wiele miesięcy testowaliśmy różne, nowe dla Comperia.pl formy kontentu, które mogłyby jeszcze bardziej zaangażować użytkowników naszych porównywarek. Naszym głównym celem jest zbudowanie głębokiej interakcji z internautą, dlatego po długich badaniach zdecydowaliśmy się przedstawić nową jakość kontentu w postaci projektu Finanse na żywo. Wyszliśmy poza standardowe formy obszernych artykułów, raportów czy analiz. Treści w krótkiej i przystępnej formie propagowane są dla ponad 300 tysięcy użytkowników odwiedzających porównywarkę finansową Comperia.pl każdego miesiąca, za pośrednictwem narzędzia dostępnego na stronie głównej oraz przy każdym artykule w serwisie – dodaje Adam Urbanowski, dyrektor marketingu i rozwoju serwisów internetowych Comperia.pl S.A. 

Więcej na www.comperia.pl 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Finanse na żywo w najnowszym projekcie kontentowym Comperia.pl BIZNES, Finanse - Finanse na żywo – pod taką nazwą jest realizowany najnowszy projekt kontentowy Comperia.pl – to baza porad, wiadomości i skarbnica wiedzy, która pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze każdemu internaucie.
Hashtagi: #BIZNES #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy