Wystrój wnętrz

Celebruj wyjątkowe chwile jesieni Fyrklövern CELEBRATION

Celebruj wyjątkowe chwile jesieni Fyrklövern CELEBRATION
Informacja prasowa: Fyrklövern Październik 2022 Celebruj wyjątkowe chwile jesieni Fyrklövern CELEBRATION CELEBRATION to jeden z kultowych serwisów w ofercie Fyrklövern. Nie bez powodu! Ta luksusowa

Informacja prasowa: Fyrklövern
Październik 2022

Celebruj wyjątkowe chwile jesieni
Fyrklövern CELEBRATION
CELEBRATION to jeden z kultowych serwisów w ofercie Fyrklövern. Nie bez powodu! Ta luksusowa biała porcelana, z ręcznie wykonanymi platynowymi zdobieniami, dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi pasuje na każdą okazję. Jest równie piękna, co praktyczna i stanowi neutralną bazę do tworzenia najróżniejszych aranżacji stołu. Jesienią warto zaprezentować ją w otoczeniu liści, szyszek, kasztanów czy mini dyń. CELEBRATION kocha naturalne akcenty dekoracyjne i paletę ciepłych barw.

Jesień potrafi zachwycić gamą kolorów oraz obfitością darów natury. Żółte, pomarańczowe i czerwone liście, do tego kasztany, żołędzie, szyszki i grzyby – to uroki tej właśnie pory roku, które warto przemycić do domu. Inspirowane jesienią dekoracje sprawią, że wnętrze stanie się jeszcze bardziej ciepłe i przytulne. Październikowe i listopadowe wieczory sprzyjają też spotkaniom z najbliższymi przy stole, dobrze więc zadbać szczególnie o jego aranżację. To serce domu, przy którym powstają nowe wspomnienia. Warto celebrować te chwile z Fyrklövern CELEBRATION.
Kolekcja Fyrklövern CELEBRATION została zaprojektowana przez artystkę Anne Rooslien. Elementy serwisu mają falisty kształt z ręcznie malowanymi platynowymi krawędziami, co z w połączeniu z klasyczną bielą sprawia, że stanowią doskonałą podstawę każdej aranżacji stołu. Kolekcja jest wykonana z porcelany skaleniowej.
Do jesiennej stylizacji warto wykorzystać naturalne tkaniny, jak len. Możemy też zrezygnować z obrusu czy bieżnika, zwłaszcza

gdy stół jest wykonany z drewna i sam w sobie stanowi element dekoracyjny. Ułożone na nim dynie, owoce dzikiej róży, korzeń imbiru czy bukiet z suszonych roślin perfekcyjnie będą komponować się z wyrafinowanym pięknem serwisu CELEBRATION. Znalezione w parku lub na spacerze liście w odcieniach bordo i złota, jarzębina, kasztany czy orzechy dopełnią całości. Pamiętajmy, ze dzięki darom natury nasze nakrycie stołu może być jeszcze piękniejsze!

A to już wiesz?  Terakota – jeden z najmodniejszych odcieni we wnętrzach tego sezonu

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany. Kolekcje Fyrklövern to porcelana premium, o wyjątkowym skandynawskim designie, unikalnych, ekskluzywnych wzorach i dekorach wykonanych ręcznie z 18-karatowego złota.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy