Wystrój Wystrój wnętrz

Wnętrza wypełnione kolorami natury

Wnętrza wypełnione kolorami natury
Warszawa, 31 sierpnia 2022 r. Wnętrza wypełnione kolorami natury W poszukiwaniu odmiany wnętrza, która pozwoliłoby odetchnąć zmysłom, warto sięgnąć do skarbnicy inspiracji, jakie stwarza sama

Warszawa, 31 sierpnia 2022 r.

Wnętrza wypełnione kolorami natury

W poszukiwaniu odmiany wnętrza, która pozwoliłoby odetchnąć zmysłom, warto sięgnąć do skarbnicy inspiracji, jakie stwarza sama natura. Kojące zmysły barwy i naturalne dekoracje potrafią wykreować aranżacje, które będą zapewniać odprężenie, a jednocześnie zachwycać swoim pięknem.

Meble z surowego drewna w zestawieniu z plecionymi dodatkami i trawą pampasową pozwolą zbudować sielski klimat w sypialni, który będzie wnosił poczucie błogiego relaksu i przywoływał letnie wspomnienia. Wnętrze zyska wyrafinowania, jeśli tło stworzą ściany w eleganckiej szarości 1938 z palety Tikkurila Deco Grey. Kropkę nad ‘i’ podstawią dwukolorowe bawełniane zasłony, podkreślające artystyczną, a jednocześnie bliską naturze aranżację wnętrza.

Pełną piersią będzie można odetchnąć w salonie pomalowanym farbą oczyszczają powietrze Tikkurila Optiva Clean Air, która zapewni odprężającą aurę nie tylko dzięki delikatnej zieleni X447, ale także skutecznej redukcji szkodliwych formaldehydów uwalniających się z rożnych materiałów. W takim otoczeniu jasna sofa harmonijnie skomponuje się z meblami z drewna i korka, które wraz z kwiatami doniczkowymi będą akcentować dążenie do życia w bliskości z naturą.

A kto preferuje bardziej wyraziste kolory może postawić na designerskie zestawienie intensywnej zieleni M441 oraz jasnego ciepłego odcienia J442 opartych na ekologicznej recepturze farb Tikkurila Optiva Nature. W takiej sypialni ważną rolę zagra pastelowa pościel, zaś dzięki oszczędnym dekoracjom w stylu retro wystrój nabierze finezji, zachowując swobodną prostotę stylu.

***
TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.
Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, na polskim rynku pojawiła się w 1998 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.
Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.

A to już wiesz?  Urządzenie małej kuchni - Jak na ograniczonym metrażu urządzić kuchnię, która spełni swoje zadania

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy