Aktualności

Szarość kocha kolor

Warszawa, 16 grudnia 2021 r. Szarość kocha kolor Stonowana szarość na ścianie to świetny punkt wyjścia do kreatywnej zabawy kolorem. Choć we wnętrzach znakomicie prezentuje

Warszawa, 16 grudnia 2021 r.

Szarość kocha kolor

Stonowana szarość na ścianie to świetny punkt wyjścia do kreatywnej zabawy kolorem. Choć we wnętrzach znakomicie prezentuje się w roli solistki, tworząc szykowne, monochromatyczne zestawienia, to bardzo dobrze czuje się też w towarzystwie wyrazistych barw, eksponując płynącą z nich energię. Bo szary po prostu kocha kolor!

Dzięki swojej neutralności szarości w gustowny sposób potrafią łączyć intensywne barwy z nieoczywistymi detalami, kreując niezwykle oryginalne stylizacje. Łagodny odcień H495 farby Tikkurila Optiva Matt 5 sprawi, że w salonie zapanuje spokój i harmonia. Ożywczą przeciwwagą dla jasnoszarej ściany będą kolorowe krzesła zapożyczone z różnych aranżacyjnych stylów. W połączeniu z wzorzystym dywanem i okazałym, złotym żyrandolem ozdobionym kryształami efekt końcowy będzie jeszcze bardziej intrygujący.

Kojarzony z eleganckim chłodem szary niekiedy wymaga koloru, który wniesie odrobinę ciepła do pomieszczenia. Róże i fiolety w wyrafinowany sposób rozgrzeją wnętrza bazujące na szarościach z palety Tikkurila Deco Grey, dodając im subtelnych rumieńców. Urzekający romans klasyki z nowoczesnością zapewni dekoracyjna sztukateria oraz miękkie, lekko połyskujące tkaniny w delikatnych, kobiecych tonacjach. Drewniana podłoga i zielone rośliny dodatkowo zadbają o przytulny nastrój, tworząc wnętrza, które będą wręcz emanować zmysłowym urokiem.

***
TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

A to już wiesz?  Wyjątkowe aranżacje w stylu eko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy