Aktualności

Beckers: stylowa kuchnia na rodzinne spotkania

Beckers: stylowa kuchnia na rodzinne spotkania
Warszawa, 14 stycznia 2021 r. Beckers: stylowa kuchnia na rodzinne spotkania Kuchnia – niegdyś miejsce odosobnione i ukryte przed wzrokiem domowników, dziś często stanowi centrum

Warszawa, 14 stycznia 2021 r.

Beckers: stylowa kuchnia na rodzinne spotkania

Kuchnia – niegdyś miejsce odosobnione i ukryte przed wzrokiem domowników, dziś często stanowi centrum domu. Zadbanie o jej stylowe wykończenie i estetyczny wystrój stało się tak samo istotne jak projekt pozostałych pomieszczeń. Marka Beckers przedstawia aranżacyjne inspiracje na kuchnie z charakterem, w których
z przyjemnością będziemy spędzać czas z najbliższymi.

Przestronne, przemyślanie zaaranżowane kuchnie to idealne miejsce do różnorodnych spotkań. Kuchenny stół wcale nie musi służyć tylko do spożywania wspólnych posiłków – z powodzeniem sprawdzi się także jako przestrzeń do pracy, a także gier i zabaw. Ściany w jasnych kolorach, takich jak Linen White z serii Beckers Designer Kitchen & Bathroom, efektownie odbiją wpadające promienie słoneczne, dzięki czemu pomieszczenie będzie wydawać się większe i świetliste nawet w przypadku pochmurnej pogody. Dodatkowym atutem takiego pokrycia ścian będzie najwyższa odporność na ścieranie na mokro, co pozwoli w łatwy sposób usunąć ewentualne plamy z napojów lub sosów.

Kuchnia jest również świadkiem kulinarnych eksperymentów oraz wspólnego przygotowywania dań, nierzadko z udziałem dzieci. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich farb możemy połączyć designerskie wnętrze z miejscem odpornym na skutki wielu niepożądanych zdarzeń. Beżowy odcień Cappuccino z funkcjonalnej linii Beckers Designer Kitchen & Bathroom to sposób na wykreowanie modnej i lekkiej przestrzeni, która będzie sprzyjać spędzaniu przyjemnych chwil z najbliższymi. Jeśli zdecydujemy się na pomalowanie wyspy kuchennej tym samym kolorem, uzyskamy efekt „color blend” – harmonijnego łączenia się barw w jedną, spójną całość. Przełamanie w postaci kontrastujących dodatków lub efektownej, seledynowej lodówki, pozwoli nadać wnętrzu oryginalności i wysmakowanego charakteru.

Tak urządzone pomieszczenie kuchenne, w przerwie między posiłkami, można także wykorzystać do pracy lub wspólnego odrabiania lekcji. Poszukującym spokoju i koncentracji z pewnością przypadnie do gustu lekki błękit Simple z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom. Barwa ta wyjątkowo wdzięcznie będzie się komponować z utrzymanymi w minimalistycznym stylu szafkami i blatami oraz miedzianym żyrandolem.

A to już wiesz?  3 domowe akcesoria, które pokocha Twój czworonożny pupil. Musisz je mieć!

Więcej inspirujących pomysłów na pomalowanie kuchni można znaleźć na stronie: www.beckers.pl.

***
Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy