Farby

Przenieś taras do domu na zimę z Jedynką

Przenieś taras do domu na zimę z Jedynką
Warszawa, 24 listopada 2021 r. Przenieś taras do domu na zimę z Jedynką Pierwsze mrozy zwiastują nieuchronnie nadchodzącą zimę, a tym samym definitywny koniec sezonu

Warszawa, 24 listopada 2021 r.

Przenieś taras do domu na zimę z Jedynką

Pierwsze mrozy zwiastują nieuchronnie nadchodzącą zimę, a tym samym definitywny koniec sezonu tarasowego. Można jednak z powodzeniem przenieść tarasową aranżację do domu, by móc także w chłodne miesiące cieszyć się relaksującym klimatem, a przy okazji uzyskać oryginalną aranżację wnętrza.

Rośliny to wdzięczna i przyjemna dla oka dekoracja wnętrza o każdej porze roku. Jednak zimą, gdy na zewnątrz doskwiera brak zieleni, w domu będą cieszyć szczególnie. Zieleń wyjątkowo dobrze będzie prezentować się w towarzystwie drewnianych skrzynek w różnych odcieniach brązu, które mogą służyć jako nietuzinkowe donice czy podstawki dla kwiatów. Efektownym tłem dla bujnej roślinności będzie ściana pomalowana farbą Jedynka Perfekcyjnie Biała, delikatnie podkreślająca lekkość wystroju. Taka aranżacja doskonale wpisze się też w modny styl miejskiej dżungli.

Stare, drewniane skrzynki, które mieściły kwiaty na tarasie czy balkonie, w okresie zimowym świetnie sprawdzą się w domu także w roli oryginalnych półek na rozmaite drobiazgi. Szczególnie, że meble z recyclingu to w ostatnich latach prawdziwy wnętrzarski hit w duchu eko. Niezależnie od tego, czy zostawimy je w stanie surowym czy przemalujemy na biało emalią Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal stylowo udekorują każde wnętrze. Kolorytu wystrojowi dodadzą barwne poduszki lub doniczki, które wprowadzą dynamiczną nutę do pomieszczenia.

Drewniane meble tarasowe również można z powodzeniem wykorzystać w domowej aranżacji, urządzając przytulny kącik do relaksu. To jest też sposób, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bo przechowywane w domu, nie będą narażone na niszczenie w niesprzyjających zimowych warunkach pogodowych. Klasyczna biel ścian i mebli w połączeniu z przeniesionymi z tarasu kolorowymi dodatkami nada aranżacji radosnej świeżości i zapewni więcej światła w krótkie zimowe dni.

***

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

A to już wiesz?  Wnętrza w subtelnej szarości

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do koncernu PPG.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy