Gładzie Materiały budowlane

3..2..1 – GIPSAR Go!

3..2..1 – GIPSAR Go!
GIPSAR Go!, gotowa gładź finiszowa, to produkt przeznaczony do wykonywania gładzi na powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków oraz do całopowierzchniowego szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych. GIPSAR Go! cechuje m.in.: szybka i łatwa aplikacja, ograniczone pylenie, idealna powierzchnia bez kraterów i pęcherzy oraz zmiana koloru umożliwiająca kontrolę postępu

Łódź, 13 maja 2021 r.

Informacja prasowa

3..2..1 – GIPSAR Go!

GIPSAR Go!, gotowa gładź finiszowa, to produkt przeznaczony do wykonywania gładzi na powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków oraz do całopowierzchniowego szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych. GIPSAR Go! cechuje m.in.: szybka i łatwa aplikacja, ograniczone pylenie, idealna powierzchnia bez kraterów i pęcherzy oraz zmiana koloru umożliwiająca kontrolę postępu prac.

GIPSAR Go! produkowany jest jako gotowa masa na bazie spoiw żywicznych, wypełniaczy i dodatków modyfikujących. Może być stosowany na podłożach, takich jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, tynki gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe – wewnątrz budynków. Zawarte w recepturze produktu specjalnie selekcjonowane wypełniacze mineralne o optymalnym uziarnieniu, umożliwiają uzyskanie pożądanej, bardzo gładkiej powierzchni bez poprawek – już przy pierwszym zagładzaniu piórem!

Komfort pracy w wielu wymiarach
Specjalnie dobrana konsystencja pozwana na łatwą aplikację GIPSAR Go! pacą, wałkiem lub agregatem. Dodatkowym usprawnieniem, mającym bardzo istotny wpływ na czas realizacji zleceń, jest możliwość nakładania GIPSAR Go! metodą „mokre na mokre” – kolejną warstwę gładzi można nakładać na wstępnie związaną warstwę wcześniejszą. Gładź została stworzona w sposób przyjazny wykonawcy. Komfortowy, długi czas obróbki pozwala na zagładzanie bez pośpiechu, a łączenia pól roboczych pozostaną niewidoczne. Widoczna jest natomiast zmiana koloru gładzi podczas wysychania, która umożliwia kontrolę postępu prac.
Optymalna twardość pozwala na szlifowanie GIPSAR Go! ręcznie lub mechanicznie. Pył pojawiający się podczas szlifowania nie unosi się jednak po całym pomieszczeniu, lecz opada po ścianie i jest łatwy do sprzątnięcia

Wszechstronność i przyjazność
GIPSAR Go!, gotowa gładź finiszowa pozwala na malowanie każdym rodzajem farb: akrylowymi, lateksowymi i ceramicznymi. Wysoka odporność na rozmiękanie sprawia, że gruntowanie jest bezpieczne dla wyszafowanej powierzchni i jej nie uszkodzi. Satynowa powierzchnia gwarantuje dobrą współpracę z powłokami malarskimi.

GIPSAR Go! to:
 Szybka i łatwa aplikacja – również metodą „mokre na mokre”
 Aplikacja pacą, wałkiem lub agregatem
 Idealna powierzchnia – bez pęcherzy i kraterów
 Kontrola postępu prac – zmiana koloru podczas wysychania
 Łatwe szlifowanie i ograniczone pylenie
 Komfortowy, długi czas obróbki
 Szlifowanie ręczne i mechaniczne
 Malowanie każdym rodzajem farby

GIPSAR Go! sprzedawany jest w okrągłych, 18 kg wiadrach. Więcej informacji na temat gotowej gładzi finiszowej GIPSAR Go! można znaleźć na www.atlas.com.pl.