BIZNES Finanse

Twój e-PIT w Silesia City Center

Twój e-PIT w Silesia City Center
Rozlicz Twój e-PIT w Silesia City

Data publikacji: 2019-03-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Twój e-PIT w Silesia City Center
Kategoria: BIZNES, Finanse

Rozlicz Twój e-PIT w Silesia City Center.

Twój e-PIT w Silesia City Center BIZNES, Finanse - Rozlicz Twój e-PIT w Silesia City Center.

Złożenie rocznego zeznania podatkowego dla wielu osób jest wyzwaniem. Aby usprawnić proces rozliczania go, 16 marca w Silesia City Center będzie można skorzystać z bezpłatnej pomocy pracowników Krajowej Administracji Skarbowej. Podatnik samodzielnie wybierze, czy chce skorzystać z Twojego e-PIT-a sporządzonego przez administrację skarbową, czy też samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe.

Twój e-PIT to usługa wspierająca podatnika w wypełnianiu obowiązków podatkowych przez wykorzystanie danych, które posiada Krajowa Administracja Skarbowa i bez konieczności ich ponownego podawania przez podatnika. 16 marca w godzinach 12:00-20:00 rozliczający PIT-37 i PIT-38 będą mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy pracowników Krajowej Administracji Skarbowej. Urzędnicy będą również udzielać dodatkowych informacji związanych z rozliczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018. Do zalogowania się w systemie Twój e-PIT potrzebne będą dane autoryzujące (PESEL, przychód ogółem za rok 2017, kwota nadpłaty lub do zapłaty wynikająca z zeznania za rok 2017, przychód z choć jednej informacji od płatnika za rok 2018). W celu złożenia zeznania podatkowego drogą tradycyjną, należy zabrać ze sobą niezbędne dokumenty. Oprócz zeszłorocznego rozliczenia PIT, potrzebne będą: PIT-11 otrzymany od pracodawcy oraz potwierdzenie dokonania wydatków, które chcemy odliczyć.

Dzięki usłudze Twój e-PIT podatnik oszczędzi czas i łatwiej rozliczy ulgi. Ponadto podatnicy, którzy skorzystają z elektronicznej formy rozliczenia podatku szybciej otrzymają zwrot nadpłaty podatku – w ciągu maksymalnie 45 dni, zamiast 3 miesięcy.

Akcja Twój e-PIT odbędzie się 16 marca w godzinach 12:00-20:00 w Silesia City Center.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Twój e-PIT w Silesia City Center BIZNES, Finanse - Rozlicz Twój e-PIT w Silesia City Center.
Hashtagi: #BIZNES #Finanse

A to już wiesz?  Innowacyjna oferta SIX Payment Services i BNP Paribas Fortis

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy